+48 516 167 244 INFO@PROFISPED.COM
PROFISPED ANDATRANS Sp. z o.o. Sp. k.

REKRUTUJEMY!

W naszej firmie pracują ludzie z różnym doświadczeniem, na różnych stanowiskach: dyspozytorzy, kadra kierownicza, księgowość, kadry, kierowcy. Jesteśmy otwarci i dajemy szanse każdemu nawet tym którzy dopiero zaczynają swoją pracą. Liczą się dla nas osobiste cechy charakteru i chęci, brak doświadczenia nie jest przeszkodą. Cenimy kreatywność i otwarty umysł. Każdy nowy pracownik otrzymuje wdrożenie, przedstawienie zakresu obowiązków i bezpośrednie wsparcie przełożonego. Ludzie szanują sobie współpracę z nami ze względu na prężny, zmotywowany zespół, stałe podnoszenie kompetencji, szkolenia, przyjazną atmosferę, długofalową współpracę, pakiet premii.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko dyspozytora oraz handlowca.

Oto, jak wygląda proces rekrutacji:

1. Aplikacja na dedykowane stanowisko.
2. Wstępna rozmowa telefoniczna.
3. Zaproszenie na rozmowę o pracę.
4. Podpisanie umowy o pracę.

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy. Zapraszamy! :)

Kierowca kategoria C+E

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Wysokie wynagrodzenie
Stabilne zatrudnienie
w rozwijającej się firmie
Doskonalenie techniki jazdy
Pełne wsparcie zespołu

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C+E,
  • Karta kierowcy,
  • Dyspozycyjność.

W przypadku kierowców z zagranicy oferujemy na koszt firmy: zaproszenia wraz z pozwoleniem na pracę na 3 lata, świadectwo kwalifikacji (KOD 95), świadectwo kierowcy (czerwona kartka), kartę pobytu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Pracę w zmotywowanym, energicznym zespole,
  • Efektywne szkolenia,
  • Pełne wsparcie zespołu,
  • Niezbędne urządzenia do realizacji powierzonych zadań (telefon),
  • Nowoczesna flota
  • Doskonalenie techniki jazdy

Handlowiec

Miejsce pracy: Warszawa

Do obowiązków wybranego kandydata należeć będzie m.in.:

Pozyskiwanie klientów B2B na usługi transportowe
Odbywanie spotkań biznesowych
Przygotowywanie ofert handlowych
Nawiązywanie relacji z klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze transportu/ logistyki / spedycji;
  • Rozwinięte zdolności negocjacyjne i analityczne;
  • Umiejętność wyszukiwania odpowiednich klientów i budowanie z nimi długotrwałych relacji sumienność;
  • Systematyczność, umiejętność dążenie do realizacji wyznaczonych celów;
  • Mile widziany portfel klientów.

Zadania:

  • Pozyskiwanie klientów B2B na usługi transportowe, rynek Polski i międzynarodowy;
  • Odbywanie spotkań biznesowych;
  • Nawiązywanie długotrwałych relacji z klientami;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Negocjacje biznesowe;
  • Przygotowanie raportów dotyczących formalnych procedur;
  • Realizacja wyznaczonych celów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie w oparciu o stałą umowę B2B na czas nieokreślony;
  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa + premia.
  • Pracę w zmotywowanym, energicznym zespole;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Pełne wsparcie zespołu;
  • Niezbędne urządzenia do realizacji powierzonych zadań (telefon, komputer);
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Różnorodność projektów.

Dyspozytor w firmie transportowej

Planowanie i zarządzanie
flotą pojazdów
Kontrola jakości
i terminowości transportów
Nadzorowanie pracy
kierowców
Współpraca z zagranicznymi
zleceniodawcami

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane kierunkowe: transport, logistyka);
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne posługiwanie się nim;
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego lub niemieckiego;
  • Znajomość zagadnień TSL będzie dodatkowym atutem;
  • Systematyczność i dobra organizacja pracy;
  • Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie zasadnicze i wysokie premie;
  • Pracę od poniedziałku do piątku;
  • Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach;
  • Szkolenia branżowe;
  • Pracę w młodym i przyjaznym zespole.
ZAPRASZAMY

Kontakt

PROFISPED GROUP
Profisped Nasiłowski spółka komandytowa
Andatrans Nasiłowski spółka komandytowa

e-mail: INFO@PROFISPED.COM

Księgowość tel: 25 632 54 80 wew. 22

SIEDZIBA:

UL. BRZESKA 149
08-110 SIEDLCE
Tel: +48 (25) 632 54 80
Fax: +48 (25) 632 52 59

ODDZIAŁ:

UL. ARMII KRAJOWEJ 18 LOK. 310
97-300 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI.
Tel: +48 516 167 244
Fax: +48 (44) 648 28 34